Sunday, September 13, 2015

Bulgaria - Varna :)

Cześć kochani !

Wczorajszy wieczór ( właściwie noc :)) spędziłam ze znajomymi mojego chłopaka, byliśmy na "domówce" u Piotrka kolegi. Początkowo mieliśmy odrobinę inne plany ale wyszło całkiem fajnie. Dawno nie wychodziłam nigdzie na dłużej, nie chcę wracać późno do domu gdy moi rodzice wstają bardzo wcześnie do pracy, na szczęście w weekendy jest inaczej ! Dziś planujemy z moim chłopakiem jakiś spacer a potem coś wymyślimy, mam ochotę obejrzeć dobry horror. Polecacie coś ?:)

Będąc w Bułgarii nie można nie zobaczyć Warny ! Po wylądowaniu to miasto wydawało nam się brzydkie, zaniedbane bloki, poniszczone budynki.. Było jednak bardzo zielono a w centrum wszystko wyglądało inaczej. Nie ma co ukrywać, Bułgaria jest daleko za innymi krajami europejskimi.

W Warnie spędziliśmy całe popołudnie, nie mieliśmy mapy, chodziliśmy właściwie bez celu. Mimo wszystko udało nam się zobaczyć wszystko o czym myślałam. Zapraszam na krótką wycieczkę po mieście :)


To co uwielbiam - fontanny ! Akurat ta znajdowała się przy przystanku autobusowym na którym wysiadaliśmy. Niedaleko znajdowało się muzeum archeologii, które obejrzeliśmy tylko z zewnątrz ( zdjęcia poniżej).
Dalej chodziliśmy po różnych uliczkach, szukając czegoś co nas zaciekawi. Wtedy też zauważyłam "coś" ze złotą kopułą, postanowiliśmy iść w tamtą stronę kompletnie nie wiedząc co nas tam czeka :)Katedra Wniebowzięcia Matki Boskiej w Warnie. Piękna ! Spójrzcie na poniższe zdjęcie !

Teatr w Warnie
 Warna i wszystkie inne miejsca w Bułgarii są bardzo zielone. Wszędzie są drzewa, krzewy a także piękne kwiaty!


Byliście kiedyś w Warnie ?:)

7 comments:

 1. Jak tam cudownie <333
  http://sapphireblog1.blogspot.com/

  ReplyDelete
 2. Nie lubię horrorów :D
  A zdjęcia piękne ;)

  ReplyDelete
 3. Wow, ale piekne zdjecia, cudownie tam! Bez mapy najlepiej, chodzisz gdzie nogi poniosa ;P pozdrawiam i zapraszam ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dokładnie! Tylko trzeba uwazac zeby się nie zgubić :)

   Delete
 4. a okulary gdzie kupiłaś???

  ReplyDelete

Dziękuję za każdy komentarz ! ♥