Sunday, September 15, 2013

trouble, trouble, trouble ;3

Cześć pyszczki ! Co u Was ? Ja jeszcze żyję wczorajszym dniem/wieczorem/nocą. W moim mieście ( Skierniewice) jest Święto Kwaitów, Owoców i Warzyw ( zwane dalej SŚKOiW , haha :)). Wczoraj wyszłam z domu o 11 i wróciłam o 2 w nocy, nogi mi odpadają, ciągle gdzieś chodziłam, tańczyłam i bawiłam się ze znajomymi. Nie mam prawie w ogóle zdjęć bo nie wzięłam aparatu ale coś robiłam telefonem więc może niedługo Wam pokażę . Wczoraj na święcie był Weekend ( ' ona tu jest i tańczy dla mnie' chyba nie ma osoby, która tego nie zna ), wytańczyłam się i pośpiewałam ze znajomymi. Potem byli Bracia i Budka Suflera, dziś idę na Honey i Pezeta. Jak dam radę zbiorę się wcześniej i zobaczę też Wodeckiego, ale nie wiem czy mam siłę , poza tym ciągle jest mżawka, wrrr !

Dwa lata temu na SŚKOiW miałam aparat, moją fotorelację można zobaczyć tu - kliknij nie bądź lama :)

A ja dziś ostatni raz wracam do słonecznej Łeby:Zdjęcia robione ze statku jeszcze w porcie :) aleee Was męczę tymi zdjęciami z wakacji, haha ! 


Nie wiem jak Wy ale ja uwielbiam pływać statkami ( gorzej jeśli chodzi o żaglówki, które mogą się przewrócić, a taką ostatnio kupił mój tata więc w następne wakacje będę musiała przełamać swój strach) Ogólnie własnie w związku z tą sprawą myślałam żeby zrobić sobie patent żeglarski, zobaczymy jak to wyjdzie :))


Myślę, że opis jest zbędny. Moje zdjęcia są trochę nie wyjściowe ale to dlatego, że wiało. Fajnie było zobaczyć zachód słońca na morzu. 
Trzymajcie się kochani i do usłyszenia :* Ja lecę pomóc mamie robić obiad a potem na święto, udanej niedzieli !

7 comments:

 1. zdjęcia z wakacji zawsze są idealne! :))

  ReplyDelete
 2. Fajne zdjęcia :) wybrałabym się na takie święto ;)

  ReplyDelete
 3. No a jak tu nie męczyć jak takie śliczne:D?

  ReplyDelete
 4. Dziękuję za komentarz, oraz obserwuję i też będę tutaj zaglądać ;))

  ReplyDelete
 5. za późno sie dowiedzialam o tym święcie, a szkoda, bo bym się wybrała :( Ira chyba też była.. eeh! :))

  ReplyDelete

Dziękuję za każdy komentarz ! ♥