Tuesday, June 14, 2011

Under the milky way tonight.

Dziś był bardzo słoneczny i ciepły dzień. Byłam dziś w szkole ( :ooo haha ! ) . Nic się tam nie dzieje. Nie mam już siły tam chodzić, ale to ostatni tydzień ! Dam radę. Po południu pojechałam z mamą na miasto, kupiłam sobie kilka ubrań, biżuterię i kosmetyki. Idę na dwór, szkoda marnowac taki dzień !

Today was very sunny and warm day. I was at school today (: ooo haha!). Nothing is happening there. I have no strength to go there, but this a last week! In the afternoon I went with my mum on the city, I bought some clothes, jewelry and cosmetics. I'm going for a walk, wasting  such a beautiful day!

ask me!

27 comments:

 1. nowa fryzurka widzę :), bardzo ładnie :)

  ReplyDelete
 2. Gorgeous dress! Love the blue stoned bracelet

  xx
  Andy
  The Black Label

  ReplyDelete
 3. gorgeous clothes :) I really like the bracelet

  ReplyDelete
 4. chodziło i właśnie o samo zaczesanie :) - inaczej niż zwykle! super! :)

  ReplyDelete
 5. ładnie wyglądasz ;)
  zapraszam do siebie ;)
  O.

  ReplyDelete
 6. bransoletka do niczego nie pasuje, znawczyni mody od 7 boleści...

  ReplyDelete
 7. Hej to znowu ja:)
  1. at school zamiast in
  2. this last week.... po polsku to brzmi dobrze, po angielsku czegoś brakuje this is a last week, final week, jakoś to trzebaby pozmieniać w zależności co miałaś na myśli:)
  3. on the city - po polsku brzmi dobrze, po angielsku nie ma wyrażenia "iść na miasto". Musi być to the city albo coś.
  4. going to walk - nie wiem co miałaś na myśli bo nie ma tu błędu gramatycznego ale jeśli chciałaś powiedzieć "spacerować" to going for a walk
  4.wasting a pity such a day - 500% przeładowania na tyle, że nie jestem w stanie powiedzieć co w zasadzie chciałaś powiedzieć, jeśli dobrze się domyślam to napisałabym wasting such a beautiful day albo coś.

  Fajnie że już masz wakacje ja mam ogromny egzamin na koniec studiów za 2 tygodnie więc zazdroszczę:D

  ReplyDelete
 8. Anonimowy 1 - jeden mocny akcent nikomu nie zaszkodzi, a jeśli Ci się nie podoba po prostu omijaj moją stronę. Bransoletkę właśnie dostałam od znajomej z Turcji więc ją założyłam.

  Anonimowy 2 - Jak zwykle baaaardzo dziękuję ;* Mega uścisk w Twoją stronę ! Jak tak dobrze nauczyłaś/eś się angielskiego ?! Zazdroszczę.

  ReplyDelete
 9. a mi się podoba sukienka :):)

  ReplyDelete
 10. Martienn - nic szczególnego w kierunku nauki języka nie robię - uczę się go od 5 roku życia może dlatego. Nigdy z żadnych korków czy kursów nie korzystałam - klucz to sumienna nauka w szkole (naprawdę da się go nauczyć w szkole) i używanie języka - nie bać się pisać na forach i jak najwięcej czytać, oglądać i słuchać w tym języku - np. seriale bez lektora tudzież napisów. Wtedy wiele rzeczy wchodzi samo i nawet nie wiesz czemu tak czy inaczej coś napisałaś/powiedziałaś ale wiesz że jest dobrze:)

  ReplyDelete
 11. Na pewno masz rację, że wpływ na to miała Twoja wcześnie zaczęta nauka i pracowitość. Ja jestem leniem;/ Ale za angielski się biorę, czeka mnie z niego matura za rok ! :)

  ReplyDelete
 12. sukienka fajna, tylko wisiorek niezbyt mi pasuje. masz racje co do tego nicnierobienia w szkole ;)

  ReplyDelete
 13. Witaj! To właśnie ja pytałam się Ciebie o cenę torebki z Atmosphere na portalu formspring. Pamiętasz może login sprzedawcy? Na wszystkich aukcjach, które przeglądałam widniała cena 70 złotych co najmniej bez przesyłki :)
  Pozdrawiam!

  www.window-on-the-fashion.blogspot.com

  ReplyDelete
 14. Podoba mi się ta sukienka! :)
  ______________________________________
  Zapraszam do mnie, wróciłam z blogiem i szukam nowych obserwatorów (mam nadzieję, że mi pomożesz d) :* Formspring: www.formspring.me/askmeIsabel <3

  ReplyDelete
 15. Sukienka godna pozazdroszczenia :):)

  ReplyDelete
 16. This is a nice dress and necklace combination.

  windowshopz.com

  ReplyDelete
 17. Cute dress :)  http://chicgeekblogger.blogspot.com/

  Please take a minute to look at my vintage boutique;

  http://bitsforboffins.bigcartel.com/

  http://iouproject.com/tsh/jessica-karen/

  ReplyDelete

Dziękuję za każdy komentarz ! ♥