Thursday, August 29, 2013

.~ Ba bum tsss~.

Od 3 do 11 sierpnia byłam ze znajomymi w Łebie :) Mimo, że byłam tam rok temu z rodzicami ( patrzcie do archiwum :)), fajnie było tam pojechać raz jeszcze. To fajne miasteczko, które w tym roku poznałam od zupełnie innej strony, wiadomo z rodzicami wakacje wyglądają zawsze trochę inaczej. Trafiliśmy na niesamowitą pogodę ! Było mega, mega ciepło przez cały czas. Nie było dnia żebyśmy nie byli na plaży, raz udało nam się kąpać w deszczu, fale były ogromne. I mimo, że miałyśmy z Justyną inne plany i niestety się nie udało to nie żałuję! Zresztą wakacje się jeszcze nie skończyły więc może coś jeszcze wykombinuję :)Wczoraj pokazałam Wam moje nowe rzeczy z www.chicnova.com/ i właśnie tak nad morzem założyłam jedną z tych bluzeczek. Jest trochę luźniejsza i moim zdaniem fajnie się prezentowała z asymetryczną spódniczką. ( dokładny link do tej bluzki - chicnova bluzeczka )
Fajnie jest siedzieć teraz w domu i oglądać te wszystkie zdjęcia, od razu wszystko mi się przypomina. Jak chodziliśmy po plaży, oglądaliśmy zachód słońca, piliśmy piwko i relaksowaliśmy się. Fajnie jest poznać mnóstwo nowych ludzi, śmiać się, imprezować. Oj bardzo bym chciała tam teraz wrócić :)


To moja przyjaciółka Justyna, którą poznałam w Łodzi. Studiujemy razem i mieszkały niedaleko siebie w Łodzi ( chociaż w tym roku chyba wszystko się zmieni... Justyna szuka nowego mieszkania i chyba nie będzie mieszkała już w moich okolicach). Pomimo, że znamy się tak krótko rozumiemy się prawie bez słów, wiem że jest osobą której mogę wszystko powiedzieć. Miałam nawet okazję pojechać do niej na trochę w wakacje ( niedługo o tym napiszę :)). A Justyna niedługo przyjedzie do mnie !


Taki tam zachód słońca :) A Wy gdzie byliście na wakacjach ?:)

8 comments:

Dziękuję za każdy komentarz ! ♥