Sunday, March 27, 2011

You're so beautiful !

Dziś nie pokażę wam moich zdjęć. Mam dla was coś zupełnie innego . Często pytaliście na formspringu co robię, że mam tak szczupłą sylwetkę. Ja do końca nie jestem z niej zadowolna, jednak pokażę wam jak o nią dbam .
Po pierwsze dieta ! Jeśli chcesz utrzymać stałą wagę, najlepiej zrezygnuj ze słonych i tłustych potraw, odstaw też słodycze . Jedź posiłki pięć razy dziennie o stałych porach i oczywiście bądź aktywna !
Po drugie sport ! Bieganie, pływanie, jazda na rolkach czy rowerze. Od czasu do czasu zamiast podjechać gdzieś autobusem czy samochodem przejdź się.
To nic trudnego, trzeba tylko nauczyć się systematyczności :)
Powodzenia dziewczyny !

Today I won't show you my photos. I have for you something completely different. Often you are asking me on formspringu what I do that  I have so slim. I'm not the end of it happy, but I'll show you how to care for her.
First, a diet! If you want to maintain a constant weight, preferably unsubscribe salty and fatty foods, replace  sweets. You have to eat  meals five times a day at fixed times and of course you should be active!
Second, sport! Running, swimming, roller skating and cycling. From time to time rather than take the bus or car you should go on foot.
It's easy, you just have to learn a systematic approach:)
Good luck girls!Zapraszam do udziału w konkursie u http://idealna-kobieta.blogspot.com/
ps. Jeżeli o tym konkursie dowiadujesz się z tego bloga, proszę napisz, że ja Ci go poleciłam w komentarzu :) Dziękuję !   

6 comments:

 1. ojejejeje ja też chce schudnąc!: D

  ReplyDelete
 2. ja jestem na South Beach diecie, jem 5 razy dziennie, kalorii nie licze, i kg spadaja... w piatki robie Aquajogging i we wtorki jogging.

  zapraszam do siebie
  xx

  ReplyDelete
 3. Ja chciałabym schudnąć. Chyba mam silną wolę bo potrafię trzymać dietę.Lubię też gimnastykę. Ale w końcu stwierdziłam że coś nie tak bo waga ani drgnie. Okazało się że mam niedoczynność tarczycy. Ale wiem że jedzenie regularnie małych porcji to najlepsza z diet. Pozwala mi utrzymać przynajmniej wagę, którą mam.

  ReplyDelete
 4. dokladnie, zdrowe jedzonko i troche ruchu, efekt murowany:)

  ReplyDelete
 5. zapraszaaam do mnie : http://adrianna-tatar.blogspot.com

  ReplyDelete

Dziękuję za każdy komentarz ! ♥