Sunday, October 19, 2014

Greece - Paleokastritsa

Tego dnia postanowiliśmy wreszcie wybrać się do Paleokastritsy. Rano, po śniadaniu, pojechałyśmy ze znajomymi do Korfu a stamtąd miałyśmy Green Bus'a do miejsca które chciałyśmy zobaczyć. Podróż autobusem nie trwała długo, ale po drodze można było podziwiać tak piękna widoki, że aż zapierało dech w piersiach ! Zdjęcia nie oddają tego wszystkiego, poza tym kierowca jechał dość szybko więc nie wszystko wychodziło mi ostre. Jednak wybrałam dla Was kilka zdjęć jeszcze z autobusu :)
Usiadłam przy oknie żeby móc wszystko podziwiać i fotografować, Agata nie miała aparatu więc byłyśmy skazane tylko na robienie zdjęć moim Nikonem, z jednej strony fajnie bo nie lubię być zależna od kogoś ale z  drugiej czasem wygodnie wziąć zwykłą małą cyfrówkę ( szkoda że o tym nie pomyślałam wcześniej, wzięłabym dwa ! :)).


Moja ukochana torba plażowa ! :) Kupiona dosłownie na kilka dni przed wyjazdem okzała się strałem w 10 ! Jest mega pojemna, mieściłam w niej wszystko czego tylko potrzebowałam.


Zdjęcia były robione zaraz po wyjściu z autobusu, akurat na plażę żwirową. My wybrałyśmy się na plażę po drugiej stronie, która była piaszczysta. Nie przepadam za piachem, jest dosłownie wszędzie ! Do tego tak poparzył mi stopy, że następnego dnia zaczęła mi trochę schodzić skóra. Ale nie ma co narzekać ! :)


Oczywiście korzystając z tego, że sporo przeczytałam przed wyjazdem na Korfu, w mojej walizce nie mogło zabraknąć maski z rurką :) Kupiona w Chorwacji świetnie spisała się również w Grecji, gdzie było tyle pięknych rybek że aż mogłabym cały dzień pływać z głową pod wodą. Niesamowite było to, że rybki te wg się nie bały. Było ich tak aż tyle, że nie wiedziałam na ktore patrzeć ! Najciekawiej oglądało się te które zbierały się wśród jakiegoś kamienia.


Warto było pojechać, żeby móc pływać wśród takich widoków :)

A teraz coś zupełnie innego ! Dzięki uprzejmości firmy bodetkolash.com dostałam do przetestowania odżywki do rzęs. Właśnie dziś wieczorem zamierzam zacząć kurację, dlatego chciałam pokazać Wam moje rzęsy przed, żeby potem jak najlepiej ocenić efekty.
Używałyście kiedyś jakiejś odżywki do rzęs ? :)

6 comments:

 1. zazdroszczę Grecji :(
  a co do odżywki to raz stosowalam ale nie mogłam się zorganizować i nie byłam regularna więc potem stwierdziłam że to bez sensu bo i tak nic nie da :D

  http://a-little-about-fashion.blogspot.com/

  ReplyDelete
 2. Jeśli te zdjęcia nie oddaję piękna Grecji, to chyba jest ona nieziemsko piękna *o*

  http://minimalistyczny.blogspot.com/

  ReplyDelete
 3. Też byłam w Grecji <3 Chciałabym tam wrócić :c

  Zapraszam na jesienny post! <3
  http://sapphireblog1.blogspot.com/2014/10/tag-z-czym-kojarzy-mi-sie-jesien.html

  ReplyDelete
 4. Piękne zdjęcia, nie lubię ciepłych krajów ani nie lubię się opalać ale jednak pojechałabym tam z przyjemnością :) Powodzenia w testowaniu!

  http://paulittastyle.blogspot.com/

  ReplyDelete

Dziękuję za każdy komentarz ! ♥