Tuesday, October 18, 2011

Fall is in the Air

Hej :) Dziś w szkole źle napisałam kartkówkę z geografii, wrrr ! Ale poza tym było super ! Poszliśmy z klasą do biblioteki, niedaleko mojej szkoły i tam mieliśmy zajęcia. Akurat trafiliśmy na szkołę kosmetyczną, więc dziewczyny mogły sobie zrobić makijaż, masaż dłoni i manicure . Masaż dłoni to świetna sprawa, bardzo przyjemny a ręce potem są takie gładkie. Zrobiono mi również makijaż, jak dla mnie był trochę za mocny, oczy były lekko pomalowane ale miałam bardzo dużo pudru i różu .

Hey:) Today I wrote poorly test for geography in school , grrr! But apart from that it was great! We went from my school  to the library, near my school and we had classes there. We had the meeting with  cosmetology students , so the girls could do makeup, hand massage and manicure. Hand massage is great, very nice and then the hands are smooth. Girl who done makeup for me was great but make-up was little too strong, the eyes were slightly painted but had a lot of icing and blush.


formspring

13 comments:

 1. u mnie w poprzedniej szkole też była klasa kosmetyczna, raz byłam na takim spotkaniu, ale makijaż dzienny, to był pogrom, niebieski cień i mnóstwo różu, parodia. chociaż może niektórzy tak lubią :)

  kartkówkę poprawisz sprawdzianem, więc nie masz czym się przejmować :)

  pozdrawiam :)

  ReplyDelete
 2. :) świetny t-shirt w sam raz pod skórzaną kurtę

  ReplyDelete
 3. Piękna bluzeczka, fajny dzień. :)

  ReplyDelete
 4. nie przejmuj się kartkówką:* świetna bluzka!

  ReplyDelete
 5. mam taka samą bluzkę tylko że inny kolor :)

  ReplyDelete
 6. Uczę się na masażystę i masaż dłoni - tym bardziej kosmetyczny - jest bardzo prosty i przyjemny :) Myślę,że osoba niezwiązana z masowaniem również podłapałaby szybko co i jak i mogłaby go wykonywać bez większych problemów :)
  a bluzką skąd ? jest śłiczna ! <3
  Pozdraiwam ;*

  ReplyDelete
 7. fajnie że koszulka ma różną długość
  :)

  ReplyDelete
 8. thanks for your comment (:
  i like this shirt, it's cool (:

  ReplyDelete

Dziękuję za każdy komentarz ! ♥